«Набла» на міжнародному фестивалі команд КВН «КіВіН-2009» у місті Сочі

Так-так, шановні, згаданий у заголовку фестиваль розпочався на березі Чорного моря 13 січня і завершиться 26 січня гала-концертом найкращих команд. Серед 727 заявлених на дійство команд є і львівська “Набла”. І оскільки сайт nabla.com.ua взявся активно висвітлювати фестивальні події, ми беремося підло плагіатити всю інформацію з вищезгаданого ресурсу. =) Отож…

Наші їдуть в Сочі
Пн, 01/12/2009 – 18:52 — Ctac
Сьогодні об 15:28 відправився потяг Львів-Адлер який везе більшість КВНщиків на ХХ Сочинський фестиваль. Цим поїздом відправились і представники Львівщини у складі Набли. Побажаємо їм Щасливої дороги і здобуття нових вершин. Я під ніком Тараса Стадницького буду тримати вас у курсі всіх подій.

Перший скандальчік на ХХ
Вт, 01/13/2009 – 12:51 — Ctac
Як стало відомо вчора, фронтмен одної з відомих рівеньських команд по прізвеську \”Вєлік\” (для тим хто активно стежить за ГЛ-той самий Вєлік який пропустив Марічці Ткач два жарти, чито 2 речення іншої відомої львівської команди) не попав у Білокамяну, тому що немав 2-ї фотографії в паспорті а років вже перевалило за чверть століття. Висловлюємо співчуття Вєлікові а його команді побажаєм гарно виступити на фесті і як мінімум попасти в 2-й тур.
Нагадаю що цей фестиваль є досить цікавим бо на попадання в ВУЛ притендують одразу декілька україномовних команд добре відомих львівському глядачу. От як всі попадуть тоді ВУЛ стане дійсно Вищою УКРАЇНСЬКОЮ Лігою.

Гарячі новини з потяга
Вт, 01/13/2009 – 15:29 — Ctac
Наші хлопці, нажаль цього разу без дівчат, вже десь перетинають кордон. Їдуть в поїзді з Миколою з Одеси(вінже Коля тренер, або І многіє другіє), Юля з Запоріжжя(Юля голубой ето я), Вінницькі перці, Тонадо люкс, ВІП Тернопіль. Тернопільська особлива грошей не знайшла:\'(
Пють наші хлопці чай та пиво ні краплі міцніших напоїв. Чекаєм нових новин.

Просто з Сочі
Ср, 01/14/2009 – 12:14 — Ctac
Під екаунтом Тараса Стадницького Я вивішую репортаж Андрія Микитюка отже поїхали.
Тож почну з того, що ми сіли в потяг з Тарасом, а Рома і Замша мали підсісти в Дніпродзержинську. В нас в купе їхав якийсь чудак, від якого несло за кілометр, ще й він з собою віз засмальцовану клітчату скриньку пандорри, яка перевершувала свого вчителя. Не мало, не багато, але вже за якісь там 5 годин наші нюхові рецептори атрофувались остаточно.
Цього року поїздка в Сочі відбувається під девізом – Пянству бой! Всю дорогу ми пили чай, випили його десь горняток 40, а в остаточному результаті заплатили гривень 20. Порушував канони тверезості Замша, яки дудлив Туборг… ну нічого поживемо тиждень, напишем апдейт )
Ввечері мені сказали – Мікі, йди глянь коли ми прибуваєм в Сочі… я пішов і в напівтемряві вгледі 7-46 на засмальцованій табличці з розкладом. Ранком мене згадували багато і не позитивно… чомусь за пару хвилин, як нас розбудив Рома – потяг зупинився… ну ми ясно не повірили, що це було Сочі, оскільки до 7-46 було ше купа часу… Виявилось Сочі – Ми з Тарасом виходили з поїзда, який поволечки вже набирав швидкість до Адлєра ) коротше було весело… сідає батарея
Далі від себе Пацани якшо ви це читаєте так тримати в смислі з репортажем. Чекаєм нових новин.

Знову вісті з Сочі
Ср, 01/14/2009 – 16:32 — Ctac
Наші хлопаки вже приїхали і розмістилися в одній з най кофортабельнішій гостинниці м.Сочі – Жемчужені. Успішно пройшли реєстрацію і зараз в номері по телеку дивляться КВН. Я вам скажу чесно перший день то воно всьо якось прикольно і Мівіна нормально йде і КВН ніби цікавий. Поза їжою та телеком хлопці перекладають жарти і збивають приблизний сценарій виступу. Скажу тілько таке шо більшість команд Центральних і телевізійних ліг тільки сьогодні приїхали тому виступати вони будуть наскоріше завтра. Хлопцям бажаєм удачі.
Всі назни макаронів швидкого пригодування видумані за будь-які співпадіння автор відповідальності не несе.

Тільки саме свіже з перших вуст.
Чт, 01/15/2009 – 20:59 — Ctac

Як передав мені наш капітан Наблі по жеребу випала честь виступати 400. От так от ХХ фестиваль Набла 400 що це може означати=). Надіємось що це чудове кругле число допоможе хлопцям підбадьоритись і задовільнити вибагливий Сочинський зал.
401 одразу за Наблою буде виступати відома львівському глядачеві команда ВІП з гарного міста Тернопіль. Бажаєм хлопакам удачі шоб разом із саоїми більшдосвідчиними колегами гідно представили честь Західної України.

Новини з Сочей
Пн, 01/19/2009 – 12:08 — Ctac

Після деякої павзи і прохання Дениса Мандзюка:) новини з Сочей. Шож наші хлопці виступали 17 зранку після Команд ПАРАМПАРАМ і Поліграф Поліграфич потім була ше одна \”просадна команда\”. Хто був в Сочі той знає як тяжко виступати з ранку шей після команд якіх любить зал. Але наші хлопці вийшли і добре виступили про шо свідчить трансляція з kvnru.ru:
Львов, „Набла“
* Дети в детском саду так быстро вели хоровод, что некоторым удалось увидеть себя.
* — Вы думаете, мы берём взятки ради денег?..
– Да что вы мне лапшу на уши вешаете. Сколько?
– Миллион.
* Трудовик две недели пил с физиком, думая, что это физрук.
* Мало кто знает, что актёры, которые умирали в „Санта-Барбаре“, умирали в реальной жизни.
* Водитель маршрутки нажал на тормоза и остановился за 3 мм от „Бентли“. Жаль его сердце остановилось за 3 метра до машины.
Хорошо.
Дзвонив я до хлопців вони були задоволені виступом і чекали результатів.
Вчора опублікували результати за якими команда Набла попала в повишений рейтинг(повишений рейтинг надає команді право грати в центральних і можливо ВУЛ;)). Ура таваріщі хлопаки завтра будуть виїжати а результати по лігам будуть вже після галаконцерту.

Чекаємо їх з нетерпінням дома для тих хто хоче зустріти команду на вокзалі час напишу трохи згодом.

This entry was posted in КВН. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *